NOT A FAREWELL
Üzenő

VÁLASZ
ÚJ TOPIC
SZAVAZÁS

Nem leszek!, távolléted itt jelezd

Dátum: Sep 7 2016, 02:47 PM

Mesélő

105
válasz

Kérünk mindenkit, ha tudja hogy hosszabb ideig nem lesz, akkor a chat helyett itt helyezze, mert másképp nem tudjuk számon tartani ki, mikor, meddig nem néz az oldal felé.
Köszönjük együttműködésetek!

Dátum: Oct 15 2016, 11:41 AM

Mesélő

36
válasz

És most én következem...
2016 október 17 és 22 között távol leszek az oldaltól, ugyanis szupertitkos küldetésem keretei közt külföldön fogok tartózkodni.
Ha túlélem az utat, jövő hét vasárnaptól ismét elérhettek, addig is admin társam Yarrow áll majd rendelkezésetekre. :)
Előre is jó játékot és kellemes hetet nektek!

Dátum: Oct 24 2016, 07:53 PM

Száműzött

11
válasz

*félénken beslisszol*
Helóka owo" Sajnálom hogy rettentő inaktív vagyok mostanság. Az iskola több energiámat és időmet emészti fel, mint amennyit elviselnék, de ez nem kifogás arra, hogy HÚSZ (MI AZ ÉDES ISTENNYILA??) napja nem tudok egy reagot megszülni a sétálóutcákba. Sajnos csütörtökig nem nagyon leszek, de utána szabad vagyok, és rövidesen írni is fogok (és igen, Kira elfogadja majd a meghívást :D)

Szerkesztők: Rendben!

Dátum: Nov 6 2016, 09:19 PM

Mesélő

32
válasz

Howinn nem lesz 2016. 11. 06-tól 11. 12-ig, külföldre utazása miatt.

Dátum: Apr 15 2017, 10:20 AM

Játékos

16
válasz

Üdv mindenkinek!

Ugyan nem meglévő távozást jelentenék be, hanem megtörténtet, de...szeretnék elnézést kérni az utóbbi egy-két hét inaktivitásáért. Volt egy komolyabb melóval kapcsolatos projektem, mely még gyakran a szabadidőmből is elég sokat el tudott venni (nem kötelező projekt volt, de rajtam kívül senki nem csinálta volna meg, és eléggé meg fogja könnyíteni nekem, és kollégáim munkáját). Sajnos sokkal bonyolultabb volt, és sokkal több időmet vette el, mint azt feltételezni mertem.
A lényeg, hogy végeztem a projekttel, és, ha jól mennek a dolgok, ma, vagy holnapi nap folyamán (melós üresjárattól függően) pótlom a hiányzásaimat. :)

Még egyszer elnézést az oldal lakóitól.

Róka

VÁLASZ
ÚJ TOPIC
SZAVAZÁS

A koncepciót, történetet, és az itt fellelhető kreatív tartalmakat szerzői jogok és szemfüles szerkesztők védik.

© Arcana Bellum, 2017