NOT A FAREWELL
Üzenő

VÁLASZ
ÚJ TOPIC
SZAVAZÁS

Fejlesztői Láda, hibajelentés és társai

Dátum: Oct 25 2016, 03:08 PM

Mesélő

105
válasz

Ha bármi gondot észlelsz az oldalon, legyen az technikai hiba, elírás, téves link, vagy egyéb, kérjük jelezd itt nekünk!
Amint tudjuk, megoldjuk a problémát.
Illetve ha bármi javaslatod van, hogyan tehetnénk átláthatóbbá, kezelhetőbbé az oldalt, ne tartsd magadban - mi több, mi kíváncsian várunk mindent, és igyekszünk megfelelni az igényeknek. :)
Köszi az együttműködést!

Dátum: Feb 28 2017, 10:57 AM

Játékos

18
válasz

Sziasztok, megint én!

Átbújtam az oldalt, és szeretnék pár bugot jelenteni, bár a legtöbb inkább csak esztétikai probléma. :D

- Az "Általános leírások" részben alul van egy "Erősségek, gyengeségek" szekció, amiben az Aerisek adatai vannak beírva. ( És ugyanitt nálam van egy kis elcsúszás a "Félvérek" részéről, katt ide.)
- Az "Alakváltás" részben is van nálam egy kis elcsúszás.
- A Szabályzatban a 31-es pont nincs új sorban kezdve. :P
- A Játékmenetben az aktuális körök közül az utolsó ( Morgána lakása ) rosszul van linkelve. ( És, ha már itt tartunk, megjegyezném, hogy napközben van a helyszínen, nem éjszaka. ^^; )
- Nemere rendelőjénél " Dr. Nemere Vezetéknév" van feltűntetve. :D És a múzeum-nál azt írja ki, hogy nincs jogosultságom a topikhoz.
+ Nem saját problémám, de Róka gépén valamiért a chatbox, ha ki van nyitva, belelóg a board részbe ( bár furcsa, mert melóban széles monitor van, és ott nincs ilyen gond. Lehet a böngészőjével nem stimmel valami, mindenesetre azért megjegyeztem ). Képet egyelőre nem tudunk csatolni.

Egyelőre ennyi, és elnézést kérek a szőrszálhasogatásért, ilyen téren elég perfekcionista vagyok. ^^;

Dátum: Feb 28 2017, 12:35 PM

Mesélő

105
válasz

Szia Tita!
Örülünk a visszajelzésednek, mi is eléggé maximalisták vagyunk az oldalt illetően, de sajnos nincs mindenre időnk egyszerre. Ezért találhattad az említett hibákat is.
-Az enciklopédia még eléggé work in progress, bár ez a dinasztiák leírásain kívül látszódik is rajta
-Yep, bevallom a napszakot illető tévedésem figyelmetlenség volt. A játéktér linkje pedig szimpla lustaság, miután minden egyes szerkesztésnél kódok tengerébe kell belemerülni.
- Nemerének még nincs megbeszélt vezetékneve :-( és a többi fórum sem százas még teljesen, sok szempontból. Minden egyes helyszínleírásra módosítás vár, mivel a kódok is átíródtak, illetve az infókban is lettek változások. (A karaktereken már a minap kihaltam egyszer, minden egyes adatlapot újracsináltam) A múzeumos topicot pedig módosítani fogjuk
-Yep, a chatbox kicsit belelóg a board-ba hogy ne legyen értelmetlenül keskeny, de nem szabadna, hogy nyitott állapotban 250px szélességnél nagyobb teret takarjon. Aka. pl. a fórumbejegyzéseket már nem tudja eltakarni optimális esetben, főleg nem nagy képernyőn. Több felbontáson is teszteltem, amennyiben nagyon szürreálisan széthúz a doboz, akkor a bug valószínű Rókánál lehet. Azért majd utánajárok, lehet-e még jobban fixálni a chatdoboz méretét.

Szóval mint látod, a legtöbb fennálló hiba olyan dolog, amellyel tisztában vagyunk, de mindenképp köszönjük a listát róluk, így legalább egyiket sem felejtjük el kijavítani. :) Szólj, ha találsz még esetleg valamit.
Köszi!

VÁLASZ
ÚJ TOPIC
SZAVAZÁS

A koncepciót, történetet, és az itt fellelhető kreatív tartalmakat szerzői jogok és szemfüles szerkesztők védik.

© Arcana Bellum, 2017