NOT A FAREWELL
Üzenő

VÁLASZ
ÚJ TOPIC
SZAVAZÁS

Hiányzó infók, az oldal leírásaiból

Dátum: Sep 10 2016, 11:41 PM

Mesélő

32
válasz

[Ez a topic a kifejtős választ igénylő kérdéseké. Személyes vagy rövid válaszos kérdéseiteket ne ide írjátok!]

Van olyan infó, amire szükséged lenne a játékhoz, de nem találod az oldalon? Ha tényleg átnéztél már mindent és ennek ellenére sincs meg, akkor ne habozz, írj nekünk róla!

Dátum: Sep 10 2016, 11:57 PM

Játékos

16
válasz

Tisztelt Mesélői Gárda!

Én a karakteremből kifolyólag szívesen olvasnék Lorin közigazgatási működéséről, struktúrájáról, bürokratikus berendezkedéséről. Mivel egy politikailag semleges békéltető paradicsomról van szó, biztosra veszem, hogy a város életében ez jelentős szerepet játszik. Érdeklődnék így a különböző tisztviselőkről, betöltött pozíciókról, a város életére befolyással bíró illetőkről, stb.

Továbbá engem speciel érdekelne, hogy vannak-e esetleg a városban hivatalos arcanosa-szerveződések (nem a titkos csapatokra gondolok), és, hogy milyen viszonyban állnak a városi arcanosák egymással. Például feltételezem az Aerisek, és Terramok részéről is feltételezem vannak olyan családok, akik befolyással vannak a város történéseire.

Ezeken túlmenően én szívesen olvasnék részletes leírásokat a különböző arcanosa felnőtté válási ceremóniákról.

Továbbá...korábban említést kaptam egyfajta "arcanosa-regisztrációs adatbázis" létezéséről. Erről, amennyiben van rá lehetőség, érdekelne egy részletesebb magyarázat/leírás.

Jelenleg ezek jutottak eszembe, későbbiekben még lehet felhozok néhány dolgot. :)

Üdvözlettel:

Róka

VÁLASZ
ÚJ TOPIC
SZAVAZÁS

A koncepciót, történetet, és az itt fellelhető kreatív tartalmakat szerzői jogok és szemfüles szerkesztők védik.

© Arcana Bellum, 2017